Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z dziedziny profesjonalnego przetwarzania i recyklingu sprzętu AGD.

 

 

drukuj

O Firmie

Terra Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. posiada dwa zakłady przetwarzania zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim oraz Tomaszowie Mazowieckim. Spółka posiada również dużą bazę przeładunkową w Sosnowcu, której celem jest ekspansja rynku południowej Polski. Ponadto Terra Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  prowadzi 12 punktów zbiórki ZSEiE rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Zakład przetwarzania w Grodzisku Mazowieckim specjalizuje się w przetwarzaniu wielkogabarytowego sprzętu AGD, w szczególności urządzeń chłodniczych a także zużytych monitorów i telewizorów.

Zakład przetwarzania w Tomaszowie Mazowieckim koncentruje się na przetwarzaniu małogabarytowego sprzętu AGD.

Zakład przetwarzania w Bydgoszczy jako nieliczny w Polsce wyróżnia się możliwością przetwarzania zużytych źródeł światła. Instalacja jest urządzeniem ekologicznym przeznaczonym do scentralizowanego zbioru i przetwarzania lamp.


 

Podstawowe dane:

FIRMA TERRA Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ROK ZAŁOŻENIA 2009
SIEDZIBA Grodzisk Mazowiecki
ADRES 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 42

NIP 773-243-93-77
REGON 100760305
KRS 0000573073
GIOS E0011628ZP
Kapitał zakładowy 2.000.000,00 złotych

 

O firmie

Terra Recycling – wchodząca w skład grupy kapitałowej Elemental Holding – prowadzi jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny profesjonalnego przetwarzania i recyklingu wielko oraz małogabarytowego sprzętu AGD, w szczególności urządzeń chłodniczych, jak również sprzętu IT i telekomunikacyjnego.

Dowiedz się więcej

Usługi "TERRA RECYCLING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. zostały nagrodzone tytułem

Najlepsi 2017

za znakomite opinie od Klientów.