Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z dziedziny profesjonalnego przetwarzania i recyklingu sprzętu AGD.

 

 

drukuj

Kariera

Podstawą działalności Terra Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. są kompetentni, lojalni oraz świadomi swojej wartości pracownicy wnoszący swój cenny udział do wspólnego sukcesu firmy. Dlatego poszukujemy ludzi kreatywnych, otwartych na nowe wyzwania, zainteresowanych zdobywaniem nowych doświadczeń oraz chcących poszerzać dotychczasową wiedzę.

Nowych pracowników przygotowujemy i dokładnie wdrażamy w zadania i przebieg procesów w naszym przedsiębiorstwie. Sukcesywnie podnosimy ich kwalifikacje i rozwój zawodowy poprzez odpowiednie szkolenia i środki rozwoju osobistego. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o wysłanie aplikacji na adres e-mail:  lub pocztą na poniższy adres korespondencyjny:

Terra Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Traugutta 42
05-825 Grodzisk Mazowiecki
z dopiskiem „Dział Kadr - Praca”
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Terra Recycling S.A. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Państwa oferty przyjmujemy przez cały rok.

Rekrutacje

Zapraszamy do składania aplikacji na wskazane powyżej stanowiska.

Osoby zainteresowane procesem rekrutacji  prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:  lub pocztą na poniższy adres korespondencyjny:

Terra Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa sp. k.
ul. Traugutta 42
05-825 Grodzisk Mazowiecki
z dopiskiem „Dział Kadr" oraz nazwą stanowiska, na które Państwo aplikują”
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Terra Recycling społka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


 

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Problem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dotyczy nas wszystkich, zarówno producentów, jak i użytkowników.

Prawo nakłada na obie grupy szczególne obowiązki, by jak najlepiej chronić przyrodę.

Dowiedz się więcej. 

 

 

Wspieramy ogólnopolski program edukacyjny dla placówek oświatowych

 

 

 

 

Zlecenie odbioru odpadów

Zapraszamy do złożenia zlecenia odbioru odpadów elektrycznych i elektronicznych za pośrednictwem

FORMULARZA WWW

 

Zlecenie odbioru odpadów możecie również Państwo złożyć za pomocą:

poczty elektronicznej 

telefonicznie
tel.: +48 22 379 74 31

Przy naszej siedzibie znajduje się całodobowy, samoobsługowy punkt, gdzie możecie Państwo zostawić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Współpracujemy: